TARİHİ TÜRK YURDU DOĞASI İLE GÜZEL ESKİPAZAR

Mithat UYANIK

ORHAN KILIÇOĞLU

     
       TÜRK DÜŞMANLIĞI VE ADİYAT SURESİ ÂYET- 6
(Bu yazıyı mutlaka paylaşalım)

İNNEL İNSANE Lİ- RABBİHİ LEKENÜD; ‘’Muhakkak ki insan Rabbine karşı çok nankördür…’’

Yine ABESE SURESİ ÂYET- 17 de buyrulmaktadır ki KUTİLEL İNSANÜ MA- EKFEREH; ‘’Kahrolası insan ne kadar çok nankördür…’’

Allah’ın bu âyetlerinin ışığında düşünüldüğünde, Türk milleti olarak çeşitli nankörlüklerle karşılaştığımızda fazla üzül...mememiz gerekmektedir. Bazı şerefsizlerin şerefsizliklerini, onların tabiatları gereği olan davranış şekilleri olarak görmeliyiz.

İnsanı bir pıhtıdan yaratan ve kendisine akıl, sağlık ve daha sayılamayacak kadar bir çok nimetleri sunan Allah’a karşı nankörlük eden bir insanın, bütün imkânlarından istifade etmesinin yanında, soyunun- Sopunun bu günlere kadar gelmesini sağlayıp, kendisini en üst makamlarına kadar yükselten Türk milletine karşı nankörleşip ihanet etmesi gayet normaldir çünkü bu tipler, imandan, vicdandan, ahlâk ve sadakat duygusundan mahrum birer şeref fukarasıdırlar. Yukarıdaki âyetler işte bu tip insanları anlatmaktadır.

Türkler Anadolu’ya gelerek şayet bu coğrafyaya TÜRK’ÜN MÜHRÜNÜ VURUP hâkimiyet kurmamış ve de her dinden, her ırktan insana karşı, insani ve İslâmi davranarak, onlara sayısız nimetler sunmamış olsaydı; bu gün bir türlü içine sindiremeyip büyük rahatsızlık duymalarından dolayı, Türk kelimesini dağdan, taştan, gönüllerden ve beyinlerden kazımaya çalışanların, bırakın bugün siyâset yapmalarını, acaba soyları-sopları bu günlere kadar gelebilecek miydi?

Gelebilmiş olsaydı bile; Anadolu coğrafyasında kurulu olan acaba hangi Hıristiyan kefere devletin idaresi altın da zelil ve sefil bir hayat sürmeye mahkûm olurlar, yaşayabilmek içinse belki de Hıristiyanlığı seçmek zorunda kalabilirlerdi.

İddia ediyorum ki Türk’e karşı düşmanlık eden bu nankörler, büyük bir ihtimalle de; Anadolu coğrafyasını istilâ eden Batılı kefere bir devletin katliamı sonucunda, ailece kılıçtan geçirilerek telef olurlar ve bırakın bugün devletin etkili ve yetkili makamlarında oturmayı, hayatta dahi olmayarak, herhangi bir toplu mezarlığın isimsiz metfunu olabilirlerdi!

Belli olmaz, belki de onlarla fıtri bir uyum içinde olarak, din ve kan bağının da verdiği muhabbetle yaşayıp giderlerdi!

NETİCE OLARAK;
İNNEL İNSANE Lİ- RABBİHİ LEKENÜD; ‘’Muhakkak ki insan Rabbine karşı çok nankördür…’’

Yine ABESE SURESİ ÂYET- 17 de buyrulmaktadır ki KUTİLEL İNSANÜ MA- EKFEREH; ‘’Kahrolası insan ne kadar çok nankördür…’’

Kendilerine bunca hayat hakkı tanıyıp, tüm nimetlerinden istifade ettirmekle de kalmayıp, kendilerine yüce makamlar bahşeden Türk milletine karşı nankör ve hoyrat davranarak, acımasızca ihanet edenlerin her birerleri, yukarıdaki âyetlerde târif edilen nankörlerin ta kendileridir.

Türk düşmanlarının tamamı sapıktır, gayri insani ve gayri İslâmidir.
Bunların Türk’e karşı olan kin, nefret ve nankörlüklerinin temelinde Allah’a karşı olan nankörlükleri yatar.

21 NİSAN 2014

ORHAN KILIÇOĞLU
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------
 KARABÜK-MELEK AKBULUT'UN-   21.04.2014  fACEBOOK'TAN ALINTIDIR. 

K.KOLLARI GENEL BAŞKANIMIZIN GÖREVLERİNİ AÇIK ALINLA TAMAMLAMALARININ AÇIKLAMASI (VEDA DEĞİL) !!!!!!!!!!!!

Çok Kıymetli Dava Arkadaşlarım,
Değerli takipçilerim, Sevgili Meslektaş ve Arkadaşlarım,

04 Nisan 2014 tarihi itibariyle, yaklaşık dört buçuk yıldır onur duyara...k yaptığım MHP Kadın Kolları Genel Başkanlığı görevinden Sayın Genel Başkanımızın uygun bulmasıyla ayrılmış bulunuyorum. Geçen iki haftalık süre zarfından telefonla arayarak, bizzat ziyaretime gelerek, facebook ve twitter üzerinden bana ulaşarak halisane – dostane duygularını düşüncelerini paylaşan; görevde bulunduğumuz süre içinde yaptığımız faaliyetlerden dolayı takdir ve teşekkürlerini sunan teşkilatlarımız mensuplarına, tüm dostlarıma, arkadaşlarıma ve değerli takipçilerime çok çok teşekkür ederim. Hayattaki en büyük zenginliğin güzel dostlar kazanmak; gönül köprüleri kurmak olduğuna inanan birisi olarak şahsıma gösterdiğiniz bu teveccüh beni ziyadesiyle mutlu ve memnun etti, Sağolun, var olun.
6 Ocak 2010 tarihinde Sayın Genel Başkanımız bu görevi bana tevdi ettiklerinde, büyük ailemle ve aziz Milletimle ve güzel Ülkemle kucaklaşma ve buluşma imkânını da vermişlerdi; görevde olduğum/olduğumuz(Kadın Kolları Teşkilatları olarak) süre içinde geceli gündüzlü, bir saati bile boş geçirmemeye gayret ederek, gücümüzün imkânımızın yettiği her yere gitmeye, her ildeki, her ilçedeki arkadaşlarımızla istişare etmeye; Vatandaşlarımıza Ülkemiz gerçeklerini, Milli hassasiyetlerimizi, Partimiz politikaları çerçevesinde dile getirmeye, gönülleri ve akılları ikna etmeye dikkat ve gayret ettik. Milletimizle ama bilhassa kadınlarımızla iç içe olduk. Gücümüz nisbetinde dertlerine derman olmaya çalıştık. Sadece oy kaygısı değildi bizim gayretimiz… Millî, Medenî bir ülkenin vatandaşlarına yaraşır bir bilinci de taşımaya gayret ettik. Siyasi faaliyetlerimizin yanında kadınlarımıza yönelik il ve ilçe teşkilatlarımızın düzenledikleri organizasyonlarla bilinçli bir birey, sorumluluk sahibi bir vatandaş olarak nelere dikkat edilmesi üzerinde de durduk.
2010 Anayasa referandumunu, 2011 Genel Seçimlerini, Kongreleri, Büyük Kurultayı ve en son 2014 Yerel Yönetimler Seçimlerinin stresini, heyecanını, umudunu, zorluklarını, güzelliklerini, hüsranlarını, başarılarını yaşadık. Seçim dönemlerinde her ilimizde her ilçemizde tüm Kadın Kolları teşkilatları olarak sokak sokak, ev ev dolaştık, bilgi götürdük, emek götürdük, sevgi götürdük, umut götürdük…. Hiç durmadık, çalıştıkça büyüdük; büyüdükçe, çalıştık ama hiç durmadık.
Bunların dışında bölge istişare toplantıları yaptık, Genel Merkez çatısı altında eğitim programları düzenledik, paneller, konferanslar, kermesler tertip ettik; Her yeni arkadaşımızla daha zenginleştik. Seçim dönemlerinde aramıza katılan gönüllüleri başımızın tacı yaptık… Çünkü biz onlardık onlar da biz….
Ayrım yapmadan, ötekileştirmeden, MİLLET demenin AİLE demek olduğunu bilerek çalıştık. İstedik ki, herkesin yüreği bizimki gibi çarpsın… Çalışma ve gayret konusunda şartlar ve imkanlar çerçevesinde elimizden geleni yaptığımız hususunda vicdanlarımız çok rahat…. Ancak millet ve memleket konusunda tedirginiz… Biliyoruz ki, Aziz Milletimiz her şeyin en iyisine ve en güzeline layıktır… Tarihin sayfalarına adını altın harflerle, kahramanlıklarla yazdıran bu büyük Millet, minnetsiz, başı dik - alnı açık bir halin ve geleceğin sahibi olmalıdır.
Genel Başkanlıklarının her anını gurur duyarak yaptığım Ülkücü Milliyetçi Kadınlarımız, bu sözlerim ise şimdi sizedir: Vatan size minnettardır, yaptığınız hizmetlerin haddi ve hesabı yoktur. Varlıklarınızın ve hizmetlerinizin kıymetini ancak millet ve memleket sevdalıları bilir. Bir de millete düşman olanlar bundan kendi adlarına korku duyarak bilirler.
Fedakarlık ve cesaret timsali duruşunuz, yüreğinizle, bilginizle, emeğinizle, alın terinizle, sevginiz ve şefkatinizle sarıp sarmaladığınız Türk İslam Ülküsü sizlerin kararlılık, azim ve gayretinizle hayat bulacak, iktidar olacaktır. Siz var oldukça, sizler bir ve beraber oldukça hiçbir güç Türk Milletinin önüne geçemez. Millet de Memleket de bize emanettir, Millet de Memleket de “Anne” olmak şerefinden dolayı herkesten çok bizimdir…. Hiçbir şey sizi biliyorum yıldırmaz, yıldıramaz… Vatanperverler için her an ve her zemin millete hizmet etmeye hazırdır. Her an daha üst bir sorumluluk almaya hazır olmalısınız.. Kalplerinizdeki iman, gözlerinizdeki Üç Hilal’in aydınlığı kararlılığınız ve azimli gayretlerinizle herkesi kucaklayacak ve herkesi ayakları sağlam, başı göğe değecek kadar mesut ve mesrur edecektir. O yüzden daha çok çalışacaksınız, o yüzden daha çok memleket meselesini takip edecek, bu kutlu davanın müdafii olmaya devam edeceksiniz…
Cenab-ı Allah Milletimize ve Memleketimize samimiyetle, hiçbir kişisel çıkar gözetmeden hizmet edenlerden ve edeceklerden razı olsun, yollarını ve bahtlarını açık etsin…
Ve son olarak belirtmeliyim ki, yazdıklarım, bir veda mesajı değildir. Ancak bir görevin açık alınla tamamlanmış olmasının bir ifadesidir.
Görevde bulunduğum süre içinde omuz omuza mücadele verdiğimiz teşkilatımıza, benimle birlikte her türlü sıkıntıyı, sevinci paylaşan dava arkadaşlarıma-kardeşlerime sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Var olun, Sağolun…
Bu vesile ile yüreği bizimle çarpan herkese ve her birinize en içten saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
Doç. Dr. Şennur ŞENEL

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

              BU YAZI  HASÜLKÜ  HABER   SİTESİNDEN ALINTIIR.21.04.2014

     

 

Bölücü Kürt partisi milletvekili Sırrı Sakık Ermeni’dir.

Bölücü Kürt partisi sözde “eş başkanı” Emine Ayna, katıksız bir Ermeni’dir.

PKK’nın önderlik ettiği, şimdi pek adı duyulmayan “sürgünde Kürdistan hükümeti” delegesi, 1959-Silvan doğumlu Semra Bakır, Ermeni’dir. Semra’nın kardeşi Orhan Bakır’ın asıl adı Armenak’tır. Ermeni terör örgütü TİKKO mensubu idi, Örgütün merkez komitesine kadar yükselen Orhan Bakır, güvenlik güçleriyle girdiği çatışmada öldürülmüştür.

1977-Silvan doğumlu Bülent Bakır Ermeni’dir.

“Sürgündeki hükümet” delegesi Meryem Tabaş Ermeni’dir. Dedesi Hokar, nenesi Haykanuş’tur.

“Zazan Bertin” kod adlı 1980-Silvan doğumlu Ruşen Tapancı Ermeni’dir. Dedesinin adı Ohannis’tir. “Mavi Çarşı”nın yakılması eylemine katılmıştır.

1975 doğumlu Yusuf Cihangir Ermeni’dir. Dedesinin adı Vartan’dır.
1965-Karakaçan doğumlu Adnan Dizin Ermeni’dir. Dedesinin adı Kirkor’dur.

1970-Siirt doğumlu Nihat Türksoy, hiç de TÜRK soylu değildir, Ermeni’ dir. Dedesinin adı Serkis, nenesinin adı Zerdo’dur.
1977-Bozova doğumlu Mehmet Güzel Ermeni’dir. Dedesinin adı Mıgırdıç, nenesinin adı İlsevik’tir.

“Cihan” kod adlı, 1974-Pertek doğumlu Akif Yadigâroğulları Ermeni’dir. Büyük dedesi Apkar, nenesi Maryam’dır.

1973-Ömerli doğumlu Metin Gümüş Ermeni’dir. Büyük dedesi Artin, ninesi Dihram’dır.

1948-Palu doğumlu Zülküf Demirtaş Ermeni’dir. Bu hıristiyan herif, “HADEP İmamlar Birliği” üyesi olmuştur!..

1978-Silvan doğumlu Sidar Şimşek Ermeni’dir. DEHAP ilçe teşkilatında görev yapmıştır. Büyük dedesi Bedros, nenesi Luşin’dir.

1977-Diyarbakır doğumlu Mehmet Sami Geniş Ermeni’dir.
Uyuşturucu madde kaçakçısıdır. Yakalanıp, 11.12.2002 tarihindeİstanbul; 6.DGM mahkemesinde CK/405 ve CK/403: Uyuşturucu madde ticaretinden yargılanarak 6 yıl 8 ay ağır hapis cezasına çarptırılmıştır. Büyük dedesi Serkis, nenesi Şuşi’dir.

1975-Afşin doğumlu Özgür Erbil Ermeni’dir. Sahte belgeler ile yurtdışına çıkmıştır. Almanya’da, uyuşturucu tâciridir. Büyük dedesi Akup (agop), nenesi Lüsye’dir.

1977-Silvan doğumlu Orhan Olsen Ermeni’dir. Büyük dedesinin adı İliyo, nenesinin adı Mari’dir. Sahte çürük raporu alarak askere gitmemiştir.

1968-Muş doğumlu Kutbettin Akşula Ermeni’dir. 1992 yılında Muş ilinde PKK terör örgütüne maddî yönden destek sağlamak amacıyla silah kaçakçılığı yapmaktan tutuklanmıştır Büyük dedesi Vartan, nenesi Zelha’dır. Sahte çürük raporu alarak askere gitmemiştir.
1979-Yurtbeyi doğumlu Barış Başak Ermeni’dir. Büyük nenesinin adı Kotine’dir. DTP kurucu üyesidir.

1953-İdil doğumlu Abdülaziz Özdemir Ermeni’dir. Dedesi Yusuf, ninesi Kazo’dur. 21.2.1991 günkü çatışmada ölü ele geçirilmiştir.
1972-Siverek doğumlu Levent Kayadağ Ermeni’dir. Dedesi Migdat, ninesi Havuş adındadır. 16.10.1993 günü çatışmada ölü ele geçirilmiştir.

1954-Beştüşşebap doğumlu Mehmet Öztunç Ermeni’dir. Dedesinin adı Musa, nenesinin adı Miran’dır. PKK’ya yardım ve yataklıktan tutuklanmış, daha sonra HADEP Antalya İl Kurulu’na seçilmiştir.

1977-Karayazı doğumlu İdris Sefil Ermeni’dir. Terörden hapis yatmış, sonra bir ara Konya HADEP Gençlik Komitesi üyeliği yapmıştır.Sahte çürük raporu alarak askere gitmemiştir.
İdris’in akrabası Ersin Sefil de Ermeni’dir. Kuzey ırak’ta çatışmada öldürülmüştür.

1974-Hazro doğumlu Haci İçer’in hacılıkla hocalıkla alâkası yoktur, Ermeni’dir. Dedesi Ali, nenesi Gule’dir. HADEP Hazro İlçe Yönetim Kurulu üyesi idi. O da sahte çürük raporu alarak askere gitmemiştir.

1973-Yaylayanı doğumlu Dilâver Öncü Ermeni’dir. HADEP Konak Şubesi Yönetim Kurulu üyesi idi. Izmir’de misyonerlik faaliyetinde bulunmuş, kilisede vaaz vererek hıristiyanlık propogandası yapmıştır.

1965-Firke doğumlu Edip Yıldız Ermeni’dir. Büyük dedesi Gaço, nenesi Rihan’dır. HADEP Parti Meclisi üyesi idi. PKK’lı suçluların avukatlığını yapmaktadır. Nevşehir E tipi cezaevinde yatan PKK terör örgütü mensubu Nimet Can’ın avukatlığını yapmıştır
.
1964-Benek doğumlu Haşim Benek Ermeni’dir. Büyük dedesinin adı Şiho, nenesinin adı Kitro’dur. 16.03.1985 günü Şırnak ilçesi Dereler Köyü civarında, Eşek Mağaraları mevkiinde güvenlik kuvvetleri ile teröristler arasında çıkan çatışmada sağ olarak ele geçirilmiş ve Diyarbakır mahkemesinde CK/ 1 68 : yasa dışı silahlı örgüt kurmak veya katılmaktan yargılanmıştır. Hapis yatmış, sonra DEP Antalya-Muratpaşa Belediye Encümeni adayı olmuştur.

1954-Kamberşeyh doğumlu Mahmut Hakkı Eşiyok Ermeni’dir. Büyük dedesinin adı Hokar, nenesinin adı Haykanuş’tur. HADEP İstanbul il teşkilatı sekreterliği yapmıştır.

1959-Urfa doğumlu İzzettin Kalaycı Ermeni’dir. 11.7.1986 tarihinde Diyarbakır 1. As. mahkemesinde CK/168 : Yasadışı silahlı örgüt kurmak veya katılmaktan yargılanmış 8 yıl 8 ay hapis yatmış, sonra Şanlıurfa HADEP il teşkilatında görev almıştır. 23.06. 1 996 tarihinde Ankara’daki HADEP 2. olağan kongresinde Türk bayrağının indirilerek PKK bayrağı asılması olayına karışmıştır.

1948-Kölük doğumlu Mehmet Cantekin Ermeni’dir. Büyük dedesi Bedros, nenesi Meryem’dir. Diyarbakır merkez Kayapınar Belediye başkanlığı yapan Mehmet Cantekin, 1 995 tarihli milletvekili seçimlerinde Diyarbakır HADEP Milletvekili adayı olmuştur. Mehmet Cantekin Kulp Karpuzlu da köy koruyucularını yönlendirerek terör örgütü PKK’ya lojistik destek sağlamaktadır. 2003 yılında PKK’nın 1978′de kurulduğu Diyarbakır’ın Lice ilçesine bağlı Fis köyünde DEHAP ve Göç-Der yöneticileri ile birlikte ‘barış ağacı’ adı altında ağaç dikmek töreni düzenlemiştir. Törende bölücü başı Öcalan’ı övücü sloganlar atılmıştır.

1953-Siirt doğumlu Maruf Altın Ermeni’dir. Büyük dedesi Ohanis, ninesi Pori’dir. Ama babasının dönme adı Hüseyin, anasının dönme adı Nafiye’dir. Böylece pek çok kişinin yaptığı gibi Ermeni olduklarını gizlemişlerdir. DEP İzmir-Konak ilçe teşkilatı üyesi idi. 23 Eylül 1998 tarihinde TCK 1 68 : Yasadışı silahlı örgüt kurmak veya katılmaktan 1 2 yıl 6 ay ağır hapis cezasına mahkûm olmuştur.

1973-Urfa doğumlu Mehmet Sait Yalçın Ermeni’dir. Dedesi Girbuş, ninesi Varti’dir. Ancak babasının dönme adı Mehmet Kerim, anasının dönme adı Mevlude’dir. 1997′deki Bodrum bombalı saldırısının sorumlusudur. Müebbet hapse mahkûm olmuştur.

1975-Hazro doğumlu Zanamazak Yezidî’dir.

1973-Nusaybin doğumlu Mehmet Zeki Şaşmaz Yezidî’dir.

1971-Nusaybin doğumlu Abdullah Şaşmaz, kendini hiç de ALLAH’ın kulu saymaz, Yezidî’dir.

1975-Hazro doğumlu Nevzat Tedik Yezidî’dir. Halit-Revzete’ den olma Nevzat Tedik’in nenesi Hüsna Tedik Diyarbakır il teşkilatı HADEP üyesi de olan PKK’nın gençlik örgütlenmesi içinde yer alan Nevzat Tedik, 11 Ekim 2001 tarihinde TCK 1 68: Yasa dışı silahlı örgüt kurmak veya katılmaktan 12 yıl 6 ay ağır hapis cezasına çarptırılmıştır.

PKK’nın Avrupa’daki kasası Nuriye Kesbir Yezidî’dir. Aynı zamanda Kongra-Gel PKK’nın cephe örgütü Avrupa Kürt Demokratik Toplum Koordinasyonu (CDK) sözde meclis üyesidir. Eylül 200 1 ‘de Hollanda’ya yasadışı yollardan girmek isterken yakalanmıştır.

1980-Midyat doğumlu Şevkiye Atalan Yezidî’dir.

1966-Midyat doğumlu Fahrettin Şahin Yezidî’dir.

Adana’da yakalanan PKK’lı canlı bomba Hatice Arat Yezidî’dir. Dedesi Hasso, nenesi Meryem de Yezidî’dir.

1955-Beşin doğumlu Osman Ergin Yezidî’dir. DTP Merkez Yönetim Kurulu üyesidir.

Batılılar’ın aleyhimize kullanmak için sözüm ona “Türkler” arasından seçtirdiği, Avrupa Parlamentosu üyesi Feleknaz Uca, Yezidî’dir.
Feleknaz’ın babası Abdullah Uca, “Yezidî Kürdistan Birliği” başkanıdır, Elbette o da Yezidî’dir. Televizyonlarda boy gösteren Metin Uca nedir, size kalmış… Çünkü bu bölücü-militanların yumuşak uzantısı tüm medya, bürokrasi, parlamento ve hatta asker içindedir.

1971 -Midyat doğumlu Seyithan Alpar Süryânî’dir, yani SEYYİT Peygamber torunu) falan değil, düpedüz Hıristiyan’dır.

1976-Midyat doğumlu Metin Kesenci Süryânî’dir. “Beth Nehrin” adlı Süryânî ve Asurî örgütünün kurucusudur.

1975-Midyat doğumlu Adnan Kesenci Süryânî’dir.

1983-Nusaybin doğumlu Bilal Yürek Süryânî’dir.

1980-Pervari doğumlu Salih Boğdu Süryânî’dir.

1937-Ceylanpınar doğumlu Şemsi Emen Süryânî’dir. HADEP üyesi idi.

1969-Kurtalan doğumlu İhsan Kaya Süryânî’dir. Romanya’da PKK insan, silah, ve uyuşturucu kaçakçılığı yapmaktayken sahte pasaport ve kimlikle yakalanmıştır. Büyük dedesi Görgis, nenesi Şemuni’dir.

1962-Siirt doğumlu Basri Kaysi Süryânî’dir. Büyük dedesi Gorgis, ninesi Şemuni’dir. İHD Siirt Şubesi üyesi, ve DEHAP Siirt il teşkilatı delegesi idi.

1980-Siirt doğumlu Ayhan Kaysi Süryâni’dir. Büyük dedesi Gorgis, ninesi Şemuni’dir. Pek çok olaya karışmış, 1997′de teslim olmuştur.
Itirafçı olmuş, 1999′da tahliye edilmiştir.

1952-Nusaybin doğumlu Mehmet Zeki Kanşiray Süryânî’dir. Büyük dedesi Zeytun, ninesi Meryem’dir. İzmir Köy Hizmetleri soygununa katılmıştır. 16.7.1990 günü Bornova Tarım ve Orman Bakanlığı İzmir İl Müdürlüğü Personeli maaşlarının silah zoruyla gasp edilmesi olayında tutuklanmıştır. Hapis yatmış, sonra HADEP Gaziemir İlçesi Yönetim Kurulu üyesi olmuştur.

1968-Derik doğumlu Fethi Oktay Süryânî’dir. Dedesi Turnas, nenesi Mennuş’tur. 1 997′de yakalanmış, müebbed hapse mahkûm olmuştur.

1948-Palu doğumlu Zülküf Demirtaş Ermeni’dir. Büyük dedesi Kinkos, ninesi Nazlı’dır. Ikisi de Ermeni idi.

Hala bu ermenilerin peşinden giden kürtlere şaşarım.....

Prof. Dr. Yusuf HALAÇOĞLU

 

Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret143311
Hava Durumu
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar9.19299.2297
Euro10.671010.7138