TARİHİ TÜRK YURDU DOĞASI İLE GÜZEL ESKİPAZAR

Mithat UYANIK

ESKİPAZAR'DA OYLAR MHP ADAYI RECEP TÜRKOĞLUN'A

      ESKİPAZAR DA OYLAR RECEP TÜRKOĞLUNA.  

Fotoğraf: Çok Kıymetli Eskipazar’lı Hemşehrilerim;
Bilmelisiniz ki; hayata geçireceğimiz projeler, sizlerin mutluluğu, refah içinde yaşaması; daha da önemlisi güzel İlçemize bir kimlik kazandırmak adına olacaktır.    
  Üzerimize alacağımız bu ağır yükün sorumluluğunun bilinciyle, vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız projelerimizle, Sizlerden alacağımız destekle,  “işimiz HİZMET OLACAKTIR“
  Makam sevdalısı olarak değil, hizmet sevdalısı olarak, milletin hizmetkarı olarak, iyi ve kötü günde İlçe halkının yanında olmaya gayret edeceğiz. 
 İlçemizde herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışıyla, sevgiyle, hoşgörüyle İlçemizi hak ettiği güzelliklerle buluşturacağız.
  Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin İlçenin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek kentler arasında kendine sağlam bir yer edinecek modern bir kent oluşturmak en büyük hedefimizdir.
  İlçemizi, sizlere yakışır biçimde geliştirmek, çocuğundan gencine, gencinden yaşlısına herkesin yüzünün güldüğü bir İlçe oluşturmak, vatandaşın isteklerine cevap verebilmek, problemlerine çözüm ortağı olabilmek için çalışacağız.
  El birliği, güç birliği, söz birliği dahası gönül birliğiyle eğitim, bilişim-teknoloji alanında, sosyo-ekonomik ve kültürel alanda layık olduğu düzeye taşımak, kültür ve sanatın tüm güzellikleriyle buluşturmak, spor tesisleriyle yeşil alanlarıyla cazibe merkezi haline getirmek, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde vatandaşlarımızın her daim yanında olmak için mücadele edeceğiz.
Beklentilerinizin farkında olarak, hepinize selam ve kalbi muhabbetlerimi sunuyorum.

 

    Değerli dostlar,
30 Mart 2014 Pazar günü yapılacak belediye seçimleri sonucunda, hep birlikte çalışarak, Eskipazar’da seçimi kazanarak Milliyetçi Hareket Partisi belediyeciliğini başlatacağız ve tüm sıkıntılarımızı gidermenin, çözmenin gayr...
eti içine gireceğiz. Birlik ve beraberlik içinde çalıştığımızda başarılı olacağımızdan da kimsenin şüphesi olmasın.
Çünkü; MHP belediyeciliğin nasıl yapılması gerektiğini İlimiz Karabük’te Sayın Rafet VERGİLİ ile göstermiştir.İlkesi olan,İnsan odaklı hizmet anlayışı belediyecilikte başarıyı getirmektedir. Hizmet siyaseti M.H.Partisinin vazgeçilmezidir. Bundan dolayı Eskipazar halkının M.H.Partisi Belediyeciliğe ihtiyacı vardır.
Çünkü; MHP’li belediyecilik;vatandaşın gönlüne hitap eden, gönül alma esasına dayalı hizmetler bütünüdür.
Belediyecilik bizim işimizdir. Fatih Sultan Mehmet’in dediği gibi;”Bir şehri imar etmek halkın gönlünü almaktır.” Sözünden hareketle, M.H.PARTİ Belediyeciliği’nin başarısı da insana hizmet ederek insanın gönlünü hoş tutmak öncelikli hedefimizdir.
Değerli Kardeşlerim,
M.H.PARTİSİ’nin Belediyecilik misyonu ve vizyonunun, temel öğretilerini ve felsefelerini ilke edinmiş, Belediye Başkanı adayı kardeşiniz olarak; demokratik kültüre her zaman sahip çıkacağız. Katılımcılığa açık, ben değil, biz diyen, sivil toplumu önemseyen, toplumsal gelişmelere duyarlı, tüm halkımızın değerlerine sahip çıkacağız. Değişim ve dönüşümü takip eden değil, bizzat gerçekleştiren, sosyal diyaloga açık, dürüst, üretken, hizmet etmeyi seven, pratik, cesur, mütevazı, kendiyle-kentiyle, kimliğiyle, kültürüyle, ülkesiyle barışık, kendini değil kentini,Eskipazar’lıyı düşünen insan olacağız. Dik duran ama diklenmeyen, insanı yaşat ki devlet yaşasın felsefesi, her zaman tek ilkemiz olacak.
Değerli Dostlar;
Sevgili Eskipazar’lı kardeşlerim, sizlerin desteğinizi her zaman, yanımızda hissediyoruz, sizlerden aldığımız güçle yolumuza devam ediyoruz.
Biz bütün Eskipazar’lı vatandaşlarımızı bir ve beraber görüyoruz.
ÇÜNKÜ; BELEDİYECİLİK BİZİM İŞİMİZDİR.M.H.PARTİ’si HİZMETİN VE ÇALIŞMANIN ADRESİDİR. M.H. PARTİ’si YEREL YÖNETİMLERDE BİR MARKADIR. BİZİM SEVGİMİZ İNSAN, SEVDAMIZ TÜRKİYE’dir.
Değerli Yol Arkadaşlarım?
Biz,”Barış içinde demokratik yarış” parolasıyla yola çıkıyoruz ve bu centilmence tavrımızı seçim sonuna kadar götüreceğiz. M.H. PARTİ’si farkını ortaya koyacağız. Kimseyi kötülemeyeceğiz, başkalarının neler yaptıklarını değil, kendimizin ne yaptığını, neler yapacağımızı anlatacağız. Bizim hedefimiz, Eskipazar Belediyesi’ni kazanmakla beraber, insanımızı kazanmak, gönülleri kazanmak, hizmet üretmek, iş üretmek, değer üretmek, yeni yatırım imkânları üretmek, amacıyla yola çıktık, bu anlayışla yolculuğumuza devam ediyoruz.
Sevgili Kardeşlerim,
Eskipazarlı’yı çok iyi biliyoruz, nerede aç nerede garip, nerede ihtiyaç sahibi var, biliyoruz. Sosyal Belediyecilik anlayışı ile onların yanında ve hamisi olacağız. Yoksula da, zengine de eşit mesafede olacağız. Şehrin her sokağının meselesi, kendi meselemizdir ve bunları çözmek için üstün gayret göstereceğiz. Boş vaatlerle, ham hayallerle değil, somut planlarımız, projelerimizle hazırız.
Çünkü; M.H.PARTİSİ, değişimin, dönüşümün öncüsü olan partidir.
M.H.PARTİ ‘si Belediyeciliği;”İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olanıdır.” anlayışının bilinci ile hizmet eder.
Bizim Eskipazar’lı halkına borcumuz var.Bu borcumuzu da hizmetlerimizle ödeyeceğiz. Güler yüzlü, etkin ve kaliteli hizmet sunmak öncelikli hedeflerimizdir.

Şefkatle el ele
Sevgiyle göz göze
Hep birlikte daha güzel günlere
.
         Kaynak haber: OYLAR RECEP TURKOGLU"NA

Yorumlar - Yorum Yaz


Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret100603
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 4°
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.31055.3317
Euro6.03446.0586