TARİHİ TÜRK YURDU DOĞASI İLE GÜZEL ESKİPAZAR

Mithat UYANIK

DERMAN ABILA

           eeeeeeeeeeeeeeeeeee

SAYIN BAŞBAKANIM;
BU İSTİFA DİLEKÇESİ SİZE ULAŞIR MI BİLMİYORUM. ZİRA ÜÇ AYLIK ADAY ADAYLIĞI SÜRECİNDE BİRÇOK KEZ SİZE BURADAN, FAXLA VE APS İLE GÖNDERDİĞİM DOSYAMLA ULAŞMAYA ÇALIŞMAMA RAĞMEN ULAŞAMADIM. HADİ SİZ ÇOK YOĞUNSUNUZ, BÖLGE MİLLET VEKİLLERİMİZE DE ULAŞAMADIM.
SİZİN BAŞÖRTÜSÜ İLE İLGİLİ AÇILIMINIZDAN HEMEN SONRA KARABÜK ESKİPAZAR BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞINA BAŞVURUMU YAPTIM.
ÜÇ AY...DAN BERİ HEM MANEVİ HEMDE MADDİ AÇIDAN OLDUKCA YIPRANDIM. TAHMİN EDİYORUM BÜTÜN ADAY ADAYLARI AYNI DURUMDADIR. BU BİR SINAV TABİİKİ BİR KİŞİ ADAY OLUCAK. BİZ BUNUN FARKINDA OLARAK BAŞVURU YAPTIK.
ANCAK, İŞLER HİÇDE TAHMİN ETTİĞİM GİBİ GİTMEDİ. BİZİ İLÇE TEYAMÜLÜNE ALDILAR, HİÇ BİR ŞEKİLDE SONUÇ BİLDİRİLMEDİ. İKİ KEZ HALK TEYAMÜLÜ YAPILDI SONUÇ YİNE AÇIKLANMADI.
TÜRKİYE'DE BİR TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALIMINDA BİLE İKİ MÜLAKAT BİR YAZILI SINAV YAPILIYOR. KALDI Kİ BİZ ADAY ADAYLARI BİR İL YADA İLÇENİN YEREL YÖNETİMİNE TALİP OLDUK. NE HÜSRANDIR Kİ BİR KEZ BİLE NE İLDE NE DE MERKEZ DE MÜLAKATA ALINMADIK.
TAMAM MEVCUT BAŞKANLARINIZLA YOLA DEVAM ETMENİZ ÇOK NORMAL. O ZAMAN BİZLERİN ADAYLIKLARINI NEDEN KABUL ETTİNİZ. ÖZELLİKLE BAYAN ADAYLARA DUYURU YAPMANIZA VE BİZZAT TETKİK EDECEĞİNİZE DAİR AÇIKLAMALAR YAPTINIZ. SİZİN İSTANBUL BELEDİYE BAŞKANLIĞINIZDAN BERİ HAYRANINIZ OLAN BEN HER SEÇİMİNİZDE ELİMDEN GELDİĞİNCE KAZANMANIZ İÇİN ÇABALADIM. HATTA 2009 YILINDA Kİ SEÇİMLERDE BELEDİYE ENCÜMEN ADAY ADAYI OLDUM.
ADAYLAR HANGİ SINAV YADA MÜLAKAT SONUCUNA GÖRE SEÇİLDİ SAYIN BAŞBAKANIM?
RABBİM ŞAHİT OLSUN Kİ; BUNLARI ADAY ÇIKAMAMIŞ BİR ADAY ADAYININ KIRGINLIĞI İLE YAZMIYORUM. BEN DAHA KÜÇÜK YAŞLARDA HAKSIZLIKTAN NEFRET ETTİĞİM İÇİN POLİS OLMAK İSTEDİM. POLİS SINAVI MÜLAKATINDA BANA NEDEN POLİS OLMAK İSTİYORSUN DİYE SORAN KOMİSYONA, 18 YAŞINDA BİR GENÇ KIZKEN, HAKSIZLIĞA KARŞI AÇTIĞIM SAVAŞIN GALİBİ OLABİLMEK İÇİN DİYE CEVAP VERMİŞTİM. AYNI DUYGU VE DÜŞÜNCELERİM HALEN DEĞİŞMEMİŞTİR.
İŞTE BU NEDENLE ADAYLARIN SEÇİMİNDE HAKSIZLIK OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN AK PARTİ TEKİLATINDAN İSTİFA EDİYORUM.
SİYASET HAYATIMI BURADA NOKTALARKEN, CÜMLEMİZE HAKSIZLIĞIN OLMADIĞI BİR DÜNYADA YAŞAMAYI NASİP ETMESİ İÇİN RABBİME DUA EDİYORUM.
27.01.2014
DENİZ ÖZDEMİR-DERMAN ABILA
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret143308
Hava Durumu
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar9.19299.2297
Euro10.671010.7138