TARİHİ TÜRK YURDU DOĞASI İLE GÜZEL ESKİPAZAR

Mithat UYANIK

ESKİPAZAR'DA M.H.P. SEÇİM KOŞUSUNDA HIZ ALIYOR

       ESKİPAZAR'DA 30 MART 2014  SEÇİM KOŞUSUNDA M.H.P  ÖNDE  HIZ  ALIYOR.

                                                                                             2014-01-23

 

 

 

     

       Eskipazar'da Milliyetçi Hareket Partisi 30 Mart 2014 Mahalli seçimleri için Eskipazar Belediye Başkanlığına aday olan Recep TÜRKOĞLU ile emin adımlarla yürüyor. Eskipazar halkı Karabük'te Milliyetçi Hareket Partili Belediyeciliğinin  hizmet farkını görüyor.Eskipazarda da  MHP'li bir belediyenin hizmetini görmek merak ve  arzusu  içinde Eskipazar'ın kendi bağrından çıkarıp yetiştirdiği tertemiz bir bürokrat ve eğitimci olan M.H.P.  adayı Recep TÜRKOĞLU'na güven duyuluyor.

       Yakın tarihte Eskipazar'da bulunmakta olan YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU  (YİBO)da yönetici  Müdür olarak başarılı  ve şaibesiz çalışmalarını  yakından takip edip bildiği,ailesi,çevresi, toplum içi saygınlığı ile karekterli bir kişiliğe sahip olduğunu gören ve bilen Eskipazar'lı hemşerilerinin desteği apaçık görülmektedir.

     Türk  milliyetçilerinin  manevi  büyüğü  olan Alparslan Türkeş'de Türklük  şuur ve gururu İslâm Ahlak ve Fazileti"ni  öğütlüyordu. Ve ayrıca  dalından kopan yaprağın da  akibetini  esen rüzgar belirler diyordu.

        Birileri  ben  defteri  kapattım desede  o defter  yıllar önce yuvasından ayrılıp değişik semtlerde konakladığı  mekânlarıda kaybederek şimdi    gökyüzünde uçarak  yuvasını kaybeden turnalar gibi şaşkın bir şekilde ilk yuvasını  arayanlarada  vefa nerde? düşüncesi ile ilgi duyulmamıştır.

       Samimi duygularla semtinden  ayrılsa da  dostlukları ile  özlem ve hasretini hiç bir zaman gönlünden  çıkarmayan  değerli kişilerede  bir büyük umman  olan  Türk Millitetçiliği  düşüncesinde   olanlara   bizlerin gönülleri her zaman siyasi  bir  ayrım olmaksızın değerli  hemşerilerimize    gönül sıcaklığı  ile  kapımız her zaman açıktır.

                   Mithat  UYANIK- ESKİPAZARAktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret100604
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 4°
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.31055.3317
Euro6.03446.0586