TARİHİ TÜRK YURDU DOĞASI İLE GÜZEL ESKİPAZAR

Mithat UYANIK

ESKİPAZAR DA MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI TANITIMI

ESKİPAZAR DA YENİ BİR TARİH YAZILIYOR.

                                                                                               2014-01-10Fotoğraf: Hep birlikte daha güzel günlere.

 

 

   Halkının  sorunlarını  can kulağı ile dinleyen böyle kaç tane başkan var acaba?

    Milliyetçi Hareket Partisi Eskipazar Belediye Başkan adayı tanıtımı Eskipazar İnönü caddesi Alaylı  salonunda kalabalık bir halk topluluğunun katılımı ile beraber 09.01.2013 perşembe saat 12.30 sularında yapıldı.

    Programa Karabük Belediye Başkanı Sayın Rafet VERGİLİ  Karabük MHP İl Başkanı Metin DEMİREL, Merkez İlçe Başkanı Feramuz AKBULUT  ve beraberindeki heyet katıldılar.

      Program da Eskipazar MHP Belediye Başkan Adayı Sayın Recep TÜRKOĞLU' Açılış konuşması yaparak katılımcılara teşekkürlerini belirterek selamladı.MHP il Başkanı Metin DEMİREL'de  MHP adayına teveccüh gösterilmesi halinde Karabük'te yapılan hizmetler gibi hizmetlerinde  Eskipazar'a da yapılabileceğini belirtti. Karabük Belediye Başkanı Sayın Rafet VERGİLİ'de bir konuşma yaptı. Bu konuşmaların  Videosunu EskipazarTV'den izleyebilirsiniz.

    

  Eskipazar MHP Belediye Başkan Adayı Recep TÜRKOĞLU kimdir?

 ÖZGEÇMİŞİ

1963 yılında Karabük ili Eskipazar İlçesinde doğdu.İlköğretim ve ortaöğretimi Eskipazar’da tamamladıktan sonra Gazi Üniversitesi  Kastamonu Eğitim Yüksekokulu’nu daha sonrada Anadolu Üniversitesitesi  İktisat bölümünü bitirdi. 12.11.1985 tarihinde öğretmen olarak göreve başladı. Karabük Eskipazar 100.Yıl Y.İ.B.Okulunda 02.05.1994 tarihinde müdür yardımcısı,28.11.1994 tarihinde müdür başyardımcısı ve 28.09.1996 tarihinde müdür olarak atandı ve 03.03.2008 tarihinden itibaren Eskipazar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde  Şube Müdürü Olarak görev yaptı.Daha sonra Öğretmenevi Müdürlülüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor  İlçe Müdürlüğü  görevlerini yürüttü. 30.06.2010 tarihinde Eskipazar Şehit Cafer Demirhan İlköğretim Okuluna Müdür olarak atandı.15.11.2013  tarihinde bu görevinden ayrılarak Safranbolu Altın Safran İlkokulu Müdürlüğüne görevine başladı. 01.12 2013  tarihinde  30 Mart 2014 yerel seçimlerine katılmak üzere bu görevinden ayrıldı.

Eğitim Yönetimi,Mali Mevzuat,Kurum Kültürü ve İnsan  İlişkileri konularında  birçok Hizmetiçi Eğitim Faaliyetlerine katılıp, Belge ve Sertifikalar aldı. Başarılı ve olumlu çalışmaları neticesinde Teşekkür,,Takdir  ve Aylıkla Ödüllendirmeyle taltifleri bulunmaktadır. Öğretmenlik kariyer basamaklarına göre Uzman Öğretmen unvanına sahiptir.                                                                                            

Evli olup,3 çocuk babasıdır. 

M.H.P  Eskipazar Belediye Başkanı Adayı

                 Recep  TÜRKOĞLU

        Eskipazar Ekspres Gazetesi'ne yapmış olduğu açıklama da.

        “Biz insanı soyutlayan değil, insanı yücelten bir şehir hedefliyoruz.”dedi.

 

Eskipazar Belediye Başkanlığı’na adaylığı ilk açıklanan isim olan TÜRKOĞLU, afiş ve broşürlerini seçmeni ile sosyal medya üzerinden paylaştı. Eskipazar Ekspres Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hasan ÜNVER’e açıklama yapan Recep TÜRKOĞLU: “Vizyonumuzu ve hedefimizi yüksek tutuyoruz. Hedefimiz; çocuklarımız, gençlerimiz, kadınlarımız ve yaşlılarımız, kısaca herkes için mutlu ve yaşanabilir bir şehir oluşturmak.

 

Amacımız, insan odaklı, çevreye duyarlı, geleceğe hitap eden projeleri hayata geçirmek.

 

Her alanda Türkiye’de öncü ve örnek bir belediye olmayı amaçlıyoruz. Hayata geçireceğimiz projelerimizle ilçemizin her köşesi top yekun gelişimi sağlarken, projelerimizle 7’den 77’ye her kesimi kucaklayacağız. Eskipazar ilçemizin turizm, kültür, sanat, spor, eğitim ve yaşam merkezi olması yolunda projelerimiz hazır.

Biz insanı soyutlayan değil, insanı yücelten bir şehir hedefliyoruz.”Dedi.

     "ESKİPAZAR'IMIZA  HAYIRLI OLMASI DİLEKLERİMİZLE  BİZDE BAŞARILAR  DİLİYORUZ".


Yorumlar - Yorum Yaz


Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam75
Toplam Ziyaret101982
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 11° 6°
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.31035.3316
Euro6.02216.0462