TARİHİ TÜRK YURDU DOĞASI İLE GÜZEL ESKİPAZAR

Mithat UYANIK

ESKİPAZARI SEVMEK--DÜNDEN BU GÜNE.

     

· 3

Bir gönderi düştü hot mail’imize…
Yanlış yazılmış bazı yerlerini…
Düzeltmelerini dahi yapmaksızın…
Aynen yayınlıyorum…
İlgililer her halde bu gönderiyi dikkate alır…
Bir açıklama yaparlar…
Diye düşünüyorum…
Saygılarımla…
Alparslan BAŞEĞMEZ

ESKİPAZAR’I SEVMEK

Eskipazar Halkının rahatsız olduğu konular

1. Belediyeye ait olan mermerdeki kereste fabrikasının yerini kaça verdin. Halk peşkeş çekildiğini düşünüyor. Burada imar değişikliği yaptınız mı açıklar mısınız?

2. Mermere yapılacak olan kavşağı mevcut ilçe başkanıyla beraber değiştirttiniz mi veya değiştirtmek istediniz mi?
3. Eskipazarın tanıtımı için mermere yapılması planlanan ve reklamını aylarca yaptığın Minya Eskipazar projesi neden durdu Ak partili zengin meclis üyelerinin destek vermediği söyleniyor doğru mu? Madem duracaktı neden karayollarına masraf ettirdin.

Her fırsatta adaletli olduğunu belirtiyorsun bu konularda neden adaletli davrandın davranmadın. Başkan sen değimlisin imzala gitsin kamu yararına değil mi bu işler değilse açıklama yapmak zorundasın adalet bunu gerektirir.

Etiketler :
 Kenan Yılmaz · Eskipazar Belediyesi'de Basın Yayın ve Halkla İlişkiler
Yaklaşan yerel seçimler öncesinde yapılmış çirkin bir karalama kampanyasıdır. Eskipazar Dursun Baş ile uzun yıllar görmediği hizmet ve çalışmayı görmüştür. Takdir edilmesi gerektiği yerde suçlamalar ve karalama kampanyaları ile yıpratma ve siyasetten çekilmesi için her türlü çirkin iftiralar atılmaktadır. Eskipazar için gecesini gündüzüne katarak çalışan Başkanı ve bu hizmetleri Eskipazar halkı biliyor ve görüyor diye düşünüyorum.
 
Hacer Örenbaşi ·   Eskipazar
Doğma büyüme Eskipazar'lıyım, yıllardır köye dönmüş Eskipazar'da kentleşme özlemini çekiyorduk ama bir türlü gerçekleşmiyordu, Elhamdülillah ,önce ALLAH' ın izni ile , sonrada Eskipazar Belediye Başkanımız Sayın:DURSUN BAŞ ' ın ve ekibi olan encümenlerinin 'üstün gayretli çalışmaları ile gerçekleşen Eskipazar'ımızda ,son 3,5 yıl gibi kısa bir süre içinde , gözle görülür bir değişimlere adımlar atıldı.demek ki çalışınca oluyormuş, SAYIN BAŞKANIMIZ DURSUN BAŞ ' Ve yol arkadaşlarına RABBİM yolunu açık ,geleceğini aydın etsin.İNŞAALLAH. AMİN....
                                        · 24 Ekim, 16:30
Zekeriya Pazarlioglu · Karabük eml
bu milletin hiç işi gücü kalmadıda böyle boş şeylerle neden uğraşır anlamadım allah akıl fikir versin karalamyı bırakında biraz destek olun 
                                                                                            24 Ekim, 16:46
Zekeriya Pazarlioglu ÇALIŞMALARI GÖRMEYEN GÖZLERE DE GÖZLÜKÇÜLER DE ALAH ALLAH DİYOR ...

Yorumlar - Yorum Yaz
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret125932
Hava Durumu
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.15437.1829
Euro8.48008.5140