TARİHİ TÜRK YURDU DOĞASI İLE GÜZEL ESKİPAZAR

Mithat UYANIK

ESKİPAZAR HALK EĞİTİM SALONUNDA BAYRAMLAŞMA

      ESKİPAZAR HALK  EĞİTİM TOPLANTI SALONUNDA KURBAN BAYRAMI BAYRAMLAŞMASI YAPILDI.

   

     Eskipazar Halk  Eğitim Müdürlüğü Toplantı  Salonunda Kurban Bayramı  bayramlaşması yapıldı.

                  Program saat 10.00 da başladı.

      İlçe Kaymakamı Sayın Abdullah Kadıoğlu Garnizon Komutanı  Üstğm. Bora Sarı  İlçe Belediye Başkanı Dursun Baş  Cumhuriyet Savcısı  Barış Öner  İlçe Emniyet Amiri  Mehmet Hepcan Eskipazar  Millieğitim ve Müftülük  temsilcileri.

       Akparti İlçe temsilçileri  CHP İlçe Başkanı Veysel  Korkmaz  MHP İlçe Başkanı Ahmet Cıva MHP Belediye Meclis üyesi  Dursun Gümüş  ve Parti yönetim kurulu üyeleri.

        Eskipazar Kızılay Başkanı  Recep Tutar    Zıraat Odası Başkanı Cemil Kaymak    Eskipazar İşadamlarından  Aydın Gündüz,Kemal Uludağ   ve Merkez Yeni Mahalle  Muhtarı Alaattin Kısar   Yapılan bayramlaşma  programana  katılmışlardır.

          Halk Eğitim salonunda  yapılan  bayramlaşmadan sonra Eskipazar Belediye Başkanı Dursun Baş  ve bazı  Akp'liler programdan ayrldılar. Program devam ederek  Eskipazar Açık Ceza Evi İnfaz Kurumunda  bulunanlar ve Eskipazar İlçe Emniyet Amirliği personelleri  Polislerimiz ziyaret edildi.Eskipazar İlçe Jandarma Komutanlığı  MEHMETÇİKLERİMİZDE  ziyaret edilerek bayramlaşıldı.

           Bu yapılan programın  hepimizde olumlu  düşünceler yarattiği kanaatini taşımaktayım.

            Böyle güzellikler Milletçe  birlik ve beraberliğimizi bütünleştirecek sebeblere vesile  olması dileklerimizle. İnşallah. 

                 Mithat UYANIK-ESKİPAZAR  16 Ekim 2013

 

Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret115116
Hava Durumu
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76495.7880
Euro6.41576.4414