TARİHİ TÜRK YURDU DOĞASI İLE GÜZEL ESKİPAZAR

Mithat UYANIK

ESKİPAZAR'DA MUHARREM KAYNARIN BASIN AÇIKLAMASI

                               

              MHP ilçe başkanı
 Muharrem Kaynar
 aday adaylığı için istifa etti.


    “Değerli Basın Mensupları:    2013-09-25

Onurum ve şerefimle yürütmüş olduğum Milliyetçi Hareket Partisi Eskipazar İlçe Başkanlığından, partimin bayrağını en yükseklere çıkarmak için M.H.P. Genel Merkezimin genelgeleri gereği Belediye Başkanlığına aday adayı olmak için istifa ettim.

Türk Milliyetçisi olmanın verdiği gururla hayatımda en çok sevdiğim ilçem olan Eskipazar’a hizmet etmek için yola çıkmış bulunmaktayım.

Siz değerli basınımız aracılığıyla partili partisiz tüm dostlarıma duyuruyorum.

Çıkmış olduğum bu yolda dostlarımın yardımlarını, yaşlılarımızın hayır dualarını, gençlerimizin desteğini alacağımdan kuşkum yoktur.

Niçin Eskipazar’ımıza aday adayıyım? Bu soruyu zaman zaman eşim, çocuklarım, partililerim, zaman zaman da köylülerim sordu.

Anneler, babalar, öğrenciler, öğretmenler, tarımcılar, turizmciler, gençler, işletmecilik yapan esnaf kardeşlerim sizin için adayım.

Çünkü yeryüzünde insana emanet edilmiş en kutsal varlık insandır.

Bu duygularla aday adaylığımın, öncelikle Eskipazar’ımıza ve Ülkemize sonra Partime sonra da şahsıma hayırlara vesile olmasını dilerim.

Saygılarımla…

Muharrem KAYNAR

------------------------------------------------------------------------

        "Gerekli  açıklama:Eskipazar'da yapılacak olan mahalli  seçimler dolayısı ile bazı  basın kaynaklarında yazılmakta  olan bazı   söylentileri bizlerde okuyup görmekteyiz  çeşitli  duyumlarla  yola çıkarak haberler  geliştirilmektedir."Duyduklarımıza  göre MHP'nin içi bir hayli  karışık"denmektedir. Eskipazar'da MHP'nin içi hiç de karışık değildir her zamankin daha fazla bir ahenk içinde bir ve beraberliğini pekiştirmektedir.On yıldan fazla  İlçe başkanlığı yapmış olan Muharrem Kaynar bir Türkmilliyetçisi olarak nefsine kapılarak  yıllarca gönül vererek  hizmet ettiği partisine  olumsuz bir şekil de etkileyecek hiçbir  girişimde bulunmayacağı kanaatimi  taşıdığım gibi  şu anda da  aynı düşünceleri taşımaktayım.Muharrem Kaynar'ın  yapmış olduğu istifası MHP'nin genel merkez genelgesine uygun olan bir tarih'te tabi-i  olan hakkını kullanmak üzere istifa  etmiştir.Hiç bir kişiye tepki olarak düşünülmemelidir.İsimleri geçen diğer kişilerde  bizlerce  tanınan Eskipazar'ımızın birer değerleri olan kişler olduğunu herkesin bilmesi gerektiğine inanıyorum.Bir önceki  belediye  başkanımız Sayın Hüseyin Dönmez Eskipazar'da yayınlanmakta olan Eskipazar Ekspres Gazetesi'nden  Hasan Ünver'e yapmış olduğu basın açıklamalarında "Eskipazar'a hizmet edebilecek  çok kıymetli  başkan adayları var. Bunlardan biriyle yola devam edilmesi  halinde  saygı duyarım ve bütün hemşerilerim gibi İlçeme en faydalı  olacağına inandığım  adaya desteğimi veririm.dedi. Deniliyor. Bende bu açıklamayı fevkalade Eskipazar'ımıza hayırlı olabilecek bir açıklama olarak görüyorum.Şu anda resmi seçim süreci  başlamamış olduğundan  bazı aday adaylarının  açıklamaları  bulunamamaktadır. İlerdeki gelişmelerle beraber yapılacak olan mahalli seçimlerin Eskipazar'ımıza ve Ülkemize hayırlı  olmasını  diliyorum".
       
    Mithat  UYANIK-ESKİPAZAR.2013-09-25                          

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret115116
Hava Durumu
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76495.7880
Euro6.41576.4414