TARİHİ TÜRK YURDU DOĞASI İLE GÜZEL ESKİPAZAR

Mithat UYANIK

ESKİPAZAR'DA BİR ÖNCEKİ BELEDİYE BAŞKANI YAPTIĞI BASIN AÇIKLAMASI İLE HEMŞERİLERİNİN GÖNLÜNÜ KAZANDI

   HÜSEYİN DÖNMEZ"KİMSEYE DİYET BORCUM YOK!"

                 

    Eskipazar'ın bir önceki Belediye Başkanı Sayın Hüseyin DÖNMEZ Eskipazar Ekspres Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hasan ÜNVER'e 12 EYLÜL 2013 Perşembe Tarihli basın açıklamasın da  bulunarak

    "KİMSEYE DİYET BORCUM YOK.Diyerek cevap verdi.

  Dönmez,yaklaşan yerel seçimler  öncesi kendi isminin  de belediye  başkanlığı adaylığı için geçmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi."Eskipazar'lı hemşerilerimden Allah razı olsun.Beni bir dönem seçerek belediye başkanı yaptılar.Sonraki dönemde de siyaseten çok zayıf olan bir partiden aday olmama rağmen bine yakın oy vererek onore ettiler. Benim ismimin belediye başkanlığı için anılmasından ancak memnuniyet duyarım.Eskipazar'a hizmet edebilecek çok kıymetli başkan adayları var. Bunlardan biriyle yola devam edilmesi halinde saygı duyarım ve bütün hemşerilerim gibi ilçeme en faydalı olacağına inandığım adaya desteğimi veririm."dedi Kendisi hakkında ortaya atılan dedikodulara ve iftiralara da cevap veren Hüseyin DÖNMEZ: "Benim kimseye diyet borcum yok.Yaptığım işlerle ilgili olarak da kimseyle ortaya atılan kasıtlı iddialarda olduğu bir ilişkim yok.

   Hakkımda yapılan dedikodularda:Kendi elimle bir daha başkan adayı olmayacağıma dair açık senet verdiğim,birileriyle gizli ortaklık içinde olduğum v.b iftiralar var.Bunların tamamı asılsızdır yalandır. Bu iftiraları atan şahıs ile de görüştüm ve gerekli cevabı verdim."dedi. Deniliyor.

               MİTHAT UYANIK-ESKİPAZAR. 13.09.2013

        

Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam33
Toplam Ziyaret115211
Hava Durumu
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.82625.8496
Euro6.49246.5184