TARİHİ TÜRK YURDU DOĞASI İLE GÜZEL ESKİPAZAR

Mithat UYANIK

KESDER YÖNETİM KURULU TOPLANTISININ İKİNCİSİNİ ESKİPAZAR'DA YAPTI.

                                    Mithat UYANIK kişisinin resmi

     İlimiz Karabük'te yeni kurulan Eskipazar'lılar Sosyal  Yardımlaşma , Dayanışma ve Kültür Derneği.Kısa adı KESDER ikinci Yönetim Kurulu Toplantısını Eskipazar Vali Nafiz Kayalı 60 Yıl Ortaokulu Konferans Salonunda 24 Haziran 2013  akşamı  yaptı.

 

          Kesder  Yönetim Kurulu Başkanı Ali KARA  ve Komisyon Başkanları almış oldukları görevleri ile  ilgili  açıklamalarda bulunarak yapmak istedikleri hizmetler hakkında bilgiler verdiler. 

        Karabük Merkez olmakla beraber Eskipazar,Safranbolu aynı zamanda diğer ilçelerimizdeki   hemşerilerimizi de üye yapmak arzusu ile kayıt altına alarak üye sayımızı   10 bine  çıkararak birlik ve beraberliğimizi  sağlayarak hizmet etmek istiyoruz.

        Kurulmuş olan derneğimiz KESDER içinde  değişik siyasi görüşlere mensup  arkadaşlarımız olmakla beraber  bütün  arkadaşlarımızda  öncelikli görüşümüz ESKİPAZAR'dır. Derneğimizde  9 ayrı farklarda komisyonlar kuruldu Tarih,Kültür ve doğamız güzelliklerimiz  ile Sosyal yardımlaşmalar içinde  ESKİPAZAR'IMIZA  YENİ BAŞLANGIÇ VE YENİ BİR  ÇALIŞMA  İLE  HİZMET ETMEK İSTİYORUZ.Denilmektedir. Aynı  zamanda  değerli kurul üyeleri  hemşerilerimiz de  hizmet şevk  ve  heyecanla  istek de  görülmektedir.

                 Kendilerine  şahsım ve İlçem adına teşekkürlerimi belirtir  çalışmalarında başarılar dilerim.

                      MİTHAT  UYANIK-ESKİPAZAR    04.07.2013


Yorumlar - Yorum Yaz
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret113231
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 33° 17°
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68785.7106
Euro6.28976.3149