TARİHİ TÜRK YURDU DOĞASI İLE GÜZEL ESKİPAZAR

Mithat UYANIK

MİNİK ERKEKLER SERBEST GÜREŞ TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KARABÜK'Ü TEMSİLEN BİR OVACIK'LI İKİ ESKİPAZAR'LI GÜREŞÇİLERİMİZ KATILIYOR

                                                          2013-06-04

    "Ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim"

                                                                 MUSTAFA KEMAL ATATÜRK.

 --------------------------------------------------------------------


KAHRAMANMARAŞ BATIPARK KAPALI SPOR SALONUNDA YAPILACAK OLAN  2013 MİNİK ERKEKLER SERBEST GÜREŞ TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA KARABÜK'Ü ÖMER KOÇ HOCANIN  REFAKATİNDE AHMET ERKEÇ,İSMET TAYFUN KISAR VE MİKAİL NARİÇ  TEMSİL EDECEKLERDİR.

Güreş Grup Müsabakaları Sinop’ta Yapıldı

Kulüplerarası 14-15 Yaş Güreş Serbest Stil Grup Birinciliği yarışmaları Sinop’un ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 Güreş Federasyonu 2013 Yılı Faaliyet Programında yer alan Kulüplerarası 14-15 Yaş Güreş Serbest Stil Grup Birinciliği yarışmaları 11-13 Mayıs tarihleri arasında Sinop’ta yapıldı. Atatürk Spor Salonu’nda seremoniyle başlayan müsabakalar pazar günü tamamlandı. Şampiyonaya Yalova, Bursa, Kocaeli, İstanbul,  Balıkesir, Bartın, Sinop, Karabük, Çorum, Kırıkkale, Ankara, Kastamonu, Eskişehir, Kırşehir, Sakarya, Bolu, Kırklareli, Çanakkale,  Bilecik illerinden yaklaşık 250 sporcu katıldıGüreş Grup Müsabakaları Sinop’ta Yapıldı

       MİNİK ERKEKLER SERBEST GÜREŞ TÜRKİYE  ŞAMPİYONASI 04-09- HAZİRAN 2013 KAHRAMANMARAŞ BATIPARK SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR.

        ŞAMPİYONAYA DEĞİŞİK İLLERDEN BİRİNCİLİK İÇİN 300 GÜREŞÇİ KATILACAKTIR.

        Karabük İlimizi temsilen  03.06.2013 pazartesi günü saat 17.00 da  Eskipazar mermer den  ÖMER KOÇ hocaları refakatinde Türkiye Şampiyonluğu  için Kahramanmaraş  yollarına   koyulan  Sinop ve Düzce'de yapılan müsabakalarda derece alan genç güreş sporcularımız 32 kilo da Ahmet ERKEÇ (yaş-13)  --38 kilo da Mikail NARİN (yaş-15)--66 kilo da  İsmet Tayfun  KISAR(yaş-15)  şampiyonluk mücadelesi vereceklerdir. Bu gençlerimizi er meydanlarında  TÜRK ATA SPORUMUZ  GÜREŞİ  Karabük İli olarak bizleri temsil eden gençlerimizle onur ve gurur duyarak  kendilerine  başarılarının  devamı için duacıyım. Bu genç pehlivanları  bizlere kazandıran ÖMER  KOÇ  hocayada İlçem ve İlim adına minnettarım kendisine ayrıca teşekkürlerimi belirtmek isterim. Kahramanmaraş'tan  gelecek olan  başarı haberlerini paylaşabilmek  için   bütün Karabük'lü hemşerilerimizin  aynı duygularla  hayır  dualarını esirgemeyeceklerini  düşünüyorum..

     Güreşçilerimiz:

Ahmet ERKEÇ -          ESKİPAZAR 

İsmet Tayfun KISAR-ESKİPAZAR 

Mikail NARİN

 

                      Mithat UYANIK-ESKİPAZAR       

 

 

Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret113231
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 33° 17°
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68785.7106
Euro6.28976.3149