TARİHİ TÜRK YURDU DOĞASI İLE GÜZEL ESKİPAZAR

Mithat UYANIK

24 Kasım 2012 ÖĞRETMENLER GÜNÜNDE ÖĞRETMENLERE ÇİÇEK VERİLİYOR 31 MAYIS 2013 TARİHİNDE DE ESKİPAZAR ÖĞRETMEN EVİ LEVHASI İNDİRİLİYOR

                                                    

   31 MAYIS 2013 TARİHİNDE ESKİPAZAR ÖĞRETMEN EVİ LEVHASI İNDİRİLDİ.

 

       Tarih 24 Kasım 2012  Öğretmenler günü yer Eskipazar Belediye Sosyal Tesisleri Eskipazar İlçe Millieğimi  tarafından  İlçede görev yapan millieğitim çalışanları ve emeklileri  bir şekilde  davet ediliyor. Katılımcı  değerli eğitim camiasına  Eskipazar Belediyesi tarafından düzenlenen  yemekli program sonrası İlçe Milli Eğitimin den sorumlu bir yetkilinin  yapmış olduğu konuşmasında "Bana bir harf  öğretenin kırk yıl kölesi olurum diyen bir dinin  mensupları olan yüce milletimiz tarih boyunca kendisine harfler  öğreten  öğretmenlerine devamlı sahip çıkmıştır devamlı desteklemiştir. Tarihte olduğu gibi günümüzde de desteklenmeye  öğretmenlerin  yanında  olmaya devam etmektedir. Bundan  sonra da devam edecektir. Bundan hiç bir şüphemiz yoktur"Denmektedir.

                          Yapılan yemekli programdan sonra yemeğe katılan  tüm öğretmenlere çiçek ve Eskipazar Belediyesi Basın ve Halkla ilişkiler birimi tarafından hazırlanan  Alnımızın  Akıyla  3,5 Yıl  CD  leri  dağıtılmıştır. Yapılan program  Eskipazar Belediyesini  tanıtma amaçlımıydı  yoksa  24 Kasım  öğretmenler  günü  anma önceliklimiydi? diye düşünülmektedir.

                    Milletimiz tarih boyunca kendisine bir harfler öğreten  öğretmenlerine sahip  çıkmıştır  devamlı desteklemiştir. Denilebiliyor  amma  yukarıdaki  fotoraflarda ilgi  gösterildiği  görülen  Eskipazar'ımızın  değerli eğitim camiasının  sosyal  bir ihtiyacı  olan 1989 da kurulan   ÖĞRETMEN   EVİ'NİN   Tabelası  31 Mayıs  2013  cuma günü  bulunduğu yerden indiriliyor.GEREKÇE?

            Takdiri değerli  Öğretmenlerimize  ve okuyuculara bırakıyorum. Hayırlara  vesile  olması dileği ile. 

                    MİTHAT  UYANIK--ESKİPAZAR

   


Yorumlar - Yorum Yaz
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam33
Toplam Ziyaret115211
Hava Durumu
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.82625.8496
Euro6.49246.5184