TARİHİ TÜRK YURDU DOĞASI İLE GÜZEL ESKİPAZAR

Mithat UYANIK

SAFRANBOLU'DA PROF.DR.YUSUF HALAÇOĞLU KONFERANS VERDİ.24 KASIM 2012

 2012-11-25

PROF.DR.YUSUF HALAÇOĞLU SAFRANBOLU'DA KONFERANS VERDİ.

       ORTADOĞUDA NELER OLUYOR?

  

     

 

 

            Safranbolu da Ahmet Savaş  beyin girişimleri ile konferans.

         Konu. ORTADOĞUDA  NELER  OLUYOR.

         Yer.     SUNAL TÜRBENTÇİ ÖĞRETMEN EVİ.

         Konuşmacı.Milletvekili Prof.Dr.Yusuf Halaçoğlu.

            Sayın Milletvekili Prof.Dr.Yusuf Halaçoğlu siyaset dışı olarak yaptığı bir buçuk saatten fazla  ortadoğuda neler oluyor konulu konferansında haritalar üzerinde geniş açıklamalarda bulundu.  Sunal Tülbentçi öğretmen evi konferans salonunda çok yoğun katılım ve ilgi ile beraber değişik siyasi görüşlere mensup  dünya ve Türkiye gerçeklerine duyarlı katılımcılarında sizi tanıyor fikir ve düşüncelerinizi takip ediyoruz diye beyanda bulundular. Yapılan açıklamalar fevkalade zihinleri doyurucu ve bu günün gerçeklerini de gözler önüne serici aynı zamanda da yol gösterici idi. Konferans sonunda Türkiye gerçekleri  ile beraber  siyasi öz eleştirilerde oldu. Soru ve cevaplarda samimi,hoş görülü bir hava içinde Türkiye ve Türk Milleti sevdası görülmekte idi.

    Burada Safranbolu Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Sayın Ahmet Savaş bey'e ve yönetimine böyle bir konferansa vesile olmaları dolayısı ile teşekkürlerimi arz ederim.

      Sayın Milletvekili Prof.Dr.Yusuf Halaçoğlu  hocamıza da  yapmış olduğu geniş açıklamalarından ve teşriflerinden dolayı bizleri mutlu ettiler kendilerine teşekkürü bir borç biliyoruz. Saygılarımla.

                 Mithat Uyanık-ESKİPAZAR. 

 

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret113230
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 33° 17°
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68785.7106
Euro6.28976.3149