TARİHİ TÜRK YURDU DOĞASI İLE GÜZEL ESKİPAZAR

Mithat UYANIK

ESKİPAZAR'DA ZABITA EKİPLERİ DENETİMLERDE BULUNUYOR

 • 2012-10-10-20:53:07  

 • Eskipazar Belediyesi Zabıta Ekipleri Denetimlerini Sürdürüyor‏

 • Fotoğraflar | 15:18
  Ek
  Kişilere ekle
  Kime: zabitagazatesi@gmail.com, bulent diktepe, ahmet özler, batı karadeniz ekspres gazetesi, Bölgenin Sesi Gazetesi, bolgeninsesigazetesi@gmail.com, İSMAİL AKCA, info@karabukhaber.com.tr, info@yorum78.com, Karabük Gündem, karabuk postasi, karabukunsesi gazetesi, kanal 78, nurettin acar, nazan yılmaz, mithatuyanik-78@hotmail.com, reji78.com DHA, sema.ada@hotmail.com, Semih Gulen, safranboluekspres@gmail.com, trthaber.hasan@gmail.com
  Kimden:Eskipazar Belediyesi Basın Halk ve İlişkiler (eskipazarbasin@hotmail.com)
  Gönderme tarihi:10 Ekim 2012 Çarşamba 15:18:06
  Kime: zabitagazatesi@gmail.com; bulent diktepe (bulentdiktepe@hotmail.com); ahmet özler (ahmedozler@hotmail.com); batı karadeniz ekspres gazetesi (bke78@hotmail.com); Bölgenin Sesi Gazetesi (bolgenin.sesi@hotmail.com); bolgeninsesigazetesi@gmail.com (bolgeninsesigazetesi@gmail.com); İSMAİL AKCA (i.akca_haber@hotmail.com); info@karabukhaber.com.tr (info@karabukhaber.com.tr); info@yorum78.com (info@yorum78.com); Karabük Gündem (karabukgundem@hotmail.com); karabuk postasi (karabukpostasi@hotmail.com); karabukunsesi gazetesi (karabukunsesi_78@hotmail.com); kanal 78 (kanal.78@hotmail.com); nurettin acar (n-acar@hotmail.com); nazan yılmaz (nazanyilmaz75@hotmail.com); mithatuyanik-78@hotmail.com (mithatuyanik-78@hotmail.com); reji78.com DHA (reji@reji78.com); sema.ada@hotmail.com (sema.ada@hotmail.com); Semih Gulen (semihgulen78@hotmail.com); safranboluekspres@gmail.com (safranboluekspres@gmail.com); trthaber.hasan@gmail.com (trthaber.hasan@gmail.com)
   
   

  Zabıta Denetimlerini Sürdürüyor  Eskipazar Belediyesi Zabıta Amirliğine bağlı ekipler, işyeri denetlemelerini sürdürüyor.  Eskipazar ilçe merkezinde bulunan fırın ve okul kantinleri zabıta ekipleri tarafından denetlendi. Yapılan son kontrollerde fırınların temizlik ve hijyen konusuna dikkat edip edilmediği ve işyerinde çalışan personelin sigorta kayıtları ile dükkan işletme ruhsatları kontrol edildi. Fırınlarda görülen eksikliklerin giderilmesi için süre verilirken, halk sağlığını tehdit eden herhangi sağlıksız ortam olmadığını temizlik kurallarına uyulduğu ve eksik olan konular da en kısa zamanda önlem alınması hususunda uyarılarda bulunan zabıta ekipleri en kısa sürede bu eksikliklerin giderilmemesi halinde cezai işlem yapılacağı konusunda uyarıda bulundu. Okul kantinlerinde yapılan kontrollerde ise öğrencilerin sağlığını olumsuz etkileyecek her hangi bir uygunsuzluk olmadığı tespit edildi. Bu kontrollerin sık sık yapılacağı konusunda bilgi veren Zabıta Amiri Yunus Köyönü “ Zabıta ekibi olarak ben ve arkadaşlarım sık sık ilçemizde bulunan iş yerlerini denetleyerek gerekli önlemlerin alınıp alınmadığını gözlemliyoruz. Halkımızın sağlığını tehdit eden bir olumsuzlukla karşılaşmamız halinde gereken işlemleri yaparak bu tehlikelerin oluşmaması için önlemlerimizi alıyoruz. Aksi bir durum olması halinde gereken ceza işlemini uygulamaktan kesinlikle çekinmeyiz. Bizim için halkımızın sağlığı çok önemlidir. Bu yüzden iş yeri sahipleri gereken tüm tedbirleri alarak halka daha kaliteli bir hizmet sunmaları konusunda dikkatli olmaları gerektiğini daha iyi anlamış oluyor.” dedi.

  Bu tür denetimlerin sürekli yapılacağını ve gerek görüldüğü taktirde uygunsuz olan iş yerlerinin ceza işleneceği de ifade edildi.


  Yorumlar - Yorum Yaz
  Aktif Ziyaretçi1
  Bugün Toplam13
  Toplam Ziyaret113231
  Hava Durumu
  Anlık
  Yarın
  31° 33° 17°
  Takvim
  Döviz Bilgileri
  AlışSatış
  Dolar5.68785.7106
  Euro6.28976.3149