TARİHİ TÜRK YURDU DOĞASI İLE GÜZEL ESKİPAZAR

Mithat UYANIK

ESKİPAZAR SEVDALISI BİR İŞ ADAMI SAYIN SEYHAN CENGİZ TURHAN

BİR BAŞKADIR ESKİPAZAR SEVDASI İLE YAŞAMAK SEVENLER İÇİN.

        HAYIR SEVER İŞ ADAMI

    SEYHAN CENGİZ TURHAN

    ESKİPAZAR'A BİR SÜBRİZ DAHA YAPTI.

      Eskipaazar'a bir Anadolu Lisesi Okul'u yaptırarak hediye eden.Hayır sever Eskipazar'ı sever ve bir Eskipazar  sevdalısı  Sayın Seyhan Cengiz Turhan bey bir sübriz  daha yaptı. 09 Eylül 2012 pazar  günü Eskipazar'daki   bir açılış törenin de  yaptığı konuşmasında sübrizini açıkladı.Eskipazar'a bir Vakıf Üniversitesi kuracağını söylemiştir.Karabük Üniversitesi  Rektörlüğüne  ve  Eskipazar'a açık çek  veriyorum  demiştir. O  an orada bulunan Eskipazar'lılara  heyacanlı ve mutlu anlar yaşatmıştır.İki yıl öncede yine Eskipazar'daki okul açılışında yaptığı konuşmasında  İlkokul da okumuş olduğumuz öğrenci andını Ülkümü unutmadım unutmayın. Varlığım Türk varlığına armağan olsun  demişti.Değerli iş adamımız Sayın Seyhan Cengiz Turhan bey'i  ben  gönül defterimdeki saygı ve sevgi duyulacak kişilerin baş sırasındaki köşesine kaydettim.Sevgili gençler sizlerde bu Ülkede nadir bulunan kişiler arasındaki  ve maddi bir beklentisi olmadan  yalnız almadan veren milli duygular ve hislerle dolu Ülkemizle beraber Eskipazar'ımıza  da hizmet etme  aşkı ve yarışında olan  unutulmayacak  kişi  Sayın Seyhan Cengiz Turhan'ı gönül defterinize sizlerde yazınız.

          YÜCE TÜRK MİLLETİNİN  VE ÜZERİNDE VATAN DİYE  YAŞADIĞIMIZ  BU ÜLKENİN  ÇAĞLAR  ÜZERİNDEN AŞARAK DÜNYA DEVLETLERİNİN  EN ÖN SAFINA GEÇMEK İÇİN   BÖYLE DEĞERLİ  İNSANLARA  ÇOK İHTİYACI  VARDIR  DAİMA VAR  OLSUNLAR.

        Sayın Seyhan Cengiz Turhan  bey'e  Eskipazar'ımıza ve Ülkemize yapmış olduğu hizmet yarışındaki  çabalarına şahsım ve  Ülkem  ile Eskipazar   adına  teşekkürü  bir borç  biliyor  Saygılar  Sunuyorum.

            MİTHATUYANIKESKİPAZAR78

 

 

 

 

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam33
Toplam Ziyaret115211
Hava Durumu
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.82625.8496
Euro6.49246.5184