TARİHİ TÜRK YURDU DOĞASI İLE GÜZEL ESKİPAZAR

Mithat UYANIK

BARTIN'DA MHP İSTİŞARE TOPLANTISI. 21 EYLÜL 2012 CUMA

                                 2012-09-22 -23:10:31                  ZONGULDAK,KARABÜK MHP TEŞKİLATLARI BARTIN'DA

       21 Eylül 2012 Cuma akşamı Milliyetçi hareket partisinin  Zonguldak,Karabük,Bartın teşkilatlarının istişari toplantısı  Milliyetçi hareket partisi Bartın İl Başkanlığının ev sahipliğinde Bartın sosyal  tesisleri  12x9= koltuk sayılı bir salonunda  yapıldı. Katılımcılar olarak MHP  genel sekreteri   İsmet Büyükataman   genel sekreter yardımcısı  Abbas Bozyel  Zonguldak,Karabük, Bartın İl Başkanları ile Bartın Belediye  başkanı ve Avukat Yaşar Kılıç'la beraber salonda  Safranbolu,Yenice,Eskipazar MHP İlçe teşkilatları heyetler halinde istişare salonunda hazır  bulunmakta idiler.Ayrıca bir kısım teşkilat mensubu bayanlarda vardı.

            Toplantıda açılış konuşmasını yapan MHP Genel Sekreteri  İsmet  Büyükataman konuşmasının bir bölümünde yaklaşan seçimler  konusunda parti teşkilatı ile fikir alışverişinde bulunarak tesbitler yapılacağını belirtti.Büyükataman İl teşkilatlarımızın katılımı ile MHP Bartın  il Başkanlığının ev sahipliği ile bu gün gelişen ülke gündemi ile değerlendirmede bulunacağız. Yaklaşmakta olan seçimler hakkında fikir  alışverişinde bulunarak kanaatlerimizi bu süreçte birlikte yapacağımız çalışmaları değerlendireceğiz. Umuyorum bugün burada da Karabük ve Bartın'daki  arkadaşlarımızın tavsiyeleri ile işimizi kolay  kılacak ,önümüzdeki seçimlerde yapacağımız çalışmalarda katkı sağlayacak.Bu seçimler ülkemizin yarınlar adına kader seçimidir. Demiştir.

                     Bir zamanlar Karabük ve çevresinde Milliyetçi hareket partisi  söz konusu olduğunda Safranbolu'lu  Avukat  Yaşar Kılıç  gelirdi insanların hatırına işte   Milliyetçi hareketin  Gazisi o Sayın Yaşar Kılıç'ta  oradaydı  dinleyicilere ilk söz verilirken ona öncelik verildi.Konuşmalarında Türk Milliyetçiliği konusundan geçmişten bu güne gelişen konulardan bahsederek heyacan verdi. Vede bazıda nasihatlarda bulundu.

              Zonguldak İl Başkanı konuşmaları arasında Lider bizim harekette tartışılmamalı dedi.

             Karabük İl Başkanı  mahalli seçimler konusunda Karabük'te Zonguldak'ta potansiyel var  81 İl Başkanı Devlet bey'e  gitsin arkandayız desin diye konuşmuştur.

            Başka bir konuşmacıda yaptığı konuşmasında Anadolu birşey bekliyor Bozkurtlar suskun genel merkez suskun biz bir şeyler daha istiyoruz.Teşkilatların Genel Merkez tarafından dikkate alınarak aday tesbiti yapılmasını istedi. Teşkilatların birlik içinde olmasını istedi. 

         Karabük Belediye Başkanı Sayın Rafet Vergili'nin  istişare toplantısında neden bulunladığını tenkit etti ve ekledi davet edildimi haber verildimi diye. Orada bulunan Karabük MHP İl Bakanı Metin Demirel'den Karabük'ün ve Milliyetçi Hareket Parti'sinin  yüz akı medarı iftarı değerli  Belediye Bakanı Sayın Rafet Vergili'yi adı geçen toplantının yapılacağından haberdar ettikleri gibi bir açıklamayı  o salonda bulunanlar duymadı. Bir üzüntü ve yorumlar  düşünülmeye başlandı.

        Bir başka konuşmacı da  bir önceki konuşmacının  sözlerine aynen katıldığını daha önce söz almış olsaydım o konuşmaları notlarım arasında vardı dedi.

İnşallah halis  niyetlerle yeniden  güzelliklere   ve öze dönüşe merhum Başbuğ'umuz  Alparslan Türkeş'inde ruhunu mutlu edecek günlere gidiyoruz inşallah  aynı düşünceleri taşıyarak çaba gösterenlerin  Allah yar ve yardımcısı olsun.

          Bartın'dan aynı  gece su bile ikram almadan  geri dönüş  yapıldı.

           MİTHATUYANİKESKİPAZAR78 

     


Yorumlar - Yorum Yaz
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret115116
Hava Durumu
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76495.7880
Euro6.41576.4414