TARİHİ TÜRK YURDU DOĞASI İLE GÜZEL ESKİPAZAR

Mithat UYANIK

ESKİPAZAR DA AŞAĞIDAKİ HABERE SEKİZ AY SONRA SES GELDİ

                       Eskipazar İlçe Merkezinde görüntülü bir yol kapanması.

     Eskipazar'da 11.01.2012 Çarşamba günü saat 12'30 sularında Eskipazar'da Trafik yoğunluğu vardı. Eskipazar'dan sürekli maden suyu taşımacılğı yapan tırlardan bir tanesi olan 78 EB 871 plakalı araç İlçe merkezindeki Cumhuriyet caddesinden  camii caddesine dönüş yapamadı.Camii caddesinin başlangıcında yolun her iki tarafına başka araçların bırakılması Maden Suyu yüklü Tırın devam edeceği yola dönmesine engeldi.Anında görevli Trafik memuru müdahale ederek yardımcı olmak istedi isede yolun kapanmasına sebeb olan araç sahipleri araçlarının yanında ve yakınında yoktu.Görevli trafik memurunun çabaları ile yol açılabildi. Burada şimdik Eskipazar'ın İlçe'de yol sorunumu var park sorunumu var araç sahiplerinin duyarlı davranmamalarımı var. O an genç kaptan Tır sürücüsü dikkatli davranmasa idi mümkündür ki başka olaylarda olabilirdi.İmdat siren sesleri ile gelen bir 112 acil Ambulansı veya aynı ses tonu ile gelen bir İtfaiye aracı gelebilirdi.Buradan yukarıda da belirttiğim gibi Eskipazar'ımız da yol sorunumu var, park sorunumu var yoksa araç sahiplerinin duyarsızlığımı var bu sorunun kökten halledilmisi için İlçe meclis toplantılarında gündeme getirilerek çözüme bağlanması Eskipazar'ın ve halkımızın menfatine olacağı kanaatini taşımaktayım. İlgisi olabileceklere şimdiden teşekkürü bir borç biliyorum.

         Mithat UYANIK-ESKİPAZAR 

                               11.01.2012

Uyarı Levhaları Takıldı

Tarih: 2012/8/31 12:29:07 (182 Okuma)


                Eskipazar şehir merkezine trafik uyarı levhaları takıldı.

Eskipazar’da şehir merkezinde eksik olan trafik bilgi levhaları ve işaretleri Eskipazar Belediyesi tarafından takıldı.

Bu kapsamda Eskipazar Belediyesi Zabıta Amirliğine bağlı ekipler Eskipazar şehir merkezinde gerçekleştirdikleri çalışmalarla bölgedeki trafik işaret levhalarını taktı. Çalışmalarda eskiyen trafik işaret levhaları değiştirilirken diğer yandan trafik işaret levhası takılması gereken yerlere de ilave levhalar takıldı.


Çalışmalar kapsamında Belediye Zabıta Amirliğince belirlenen programa göre ilçe genelinde trafik işaret levhalarının bakım onarım ve yenileme işlemleri devam edecek

 

       YUKARIDAKİ GÖRÜLEN HİZMETLERDEN DOLAYI EMEĞİ GEÇENLERE ESKİPAZAR'LI HEMŞERİLERİMİZ  ADINA TEŞEKKÜRLER EDERİM.

            MİTHATUYANİKESKİPAZAR78

                        02.09.2012

 

 

       .

 

 

 

 

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam33
Toplam Ziyaret115211
Hava Durumu
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.82625.8496
Euro6.49246.5184