TARİHİ TÜRK YURDU DOĞASI İLE GÜZEL ESKİPAZAR

Mithat UYANIK

KARABÜK MHP İL YÖNETİMİNDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ.

    "KARABÜK'TE

MHP İL YÖNETİMİ

     DEĞİŞTİ.Mithat UYANIK"

Demirel; “Bize Verilen Görev Ağırlığının Bilincindeyiz”

  

Milliyetçi Hareket Partisinde yapılan merkez İlçe ve İl yönetiminde ki atamalardan sonra yeni İl başkanı Metin Demirel dün bir basın toplantısı düzenleyerek,bir dizi değerlendirmelerle birlikte yeni il yönetimini kamuoyuna tanıttı.

Beraberinde merkez ilçe başkanı Feramuz Akbulut ve İl yönetiminin bulunduğu toplantıda ilk olarak bir değerlendirme yapann Demirel şu görüşlere yer verdi.

“Çok kıymetli Dava Arkadaşlarım Hepinize Hoş geldiniz diyor saygıyla selamlıyorum.

Yeni yapılan atamalarımızın Karabük’ümüze ve camiamıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

Genel Merkezimiz tarafından Bize verilen görevin ağırlığının bilincindeyiz.Birlik beraberlik içinde Tüm teşkilatlarımızla Dava arkadaşlarımızla beraber gereken çalışmaları yapacağımızdan hiç kimsenin kuşkusu olmasın yerel yönetimler ve genel yönetim seçimlerinde başarıyı yakalayacağımızdan eminiz.

Karabük Belediye Başkanımızın çevre İllerde bile gıpta ile söz edilen hizmetleri ve başarılı çalışmaları yerel yönetim seçimlerinde önümüzü açacak başarıyı yakalamamızda büyük katkı sağlayacaktır.

Dolayısıyla diğer ilçelerinde MHP Belediye hizmetlerinden faydalanmasını sağlayacağız. Bu hedeflerimize planlı programlı çalışmalarımızla ulaşacağımızdan eminiz.

Ülke meselelerini net olarak biliyoruz, Karabük’te yaşayan insanlarımızın problemlerini biliyoruz Bu konularda yeri geldiğinde çözüm önerilerimizi sunacağız.

Özet olarak uyuyan Karabük siyasetini uyandıracağız Birlik beraberlik içinde yeri geldiğinde Parti rozetlerini bir kenara koyarak Karabük için Karabük’lü için tek yürek olmayı sağlayacağız.

Başarıyı yakalamamız için hiçbir neden yoktur artık MHP,nin iktidar zamanı gelmiştir Ülkemizin MHP iktidarına ihtiyacı vardır Biz Karabük’te Karabük merkez, Safranbolu, Yenice, Eskipazar, Eflani, Ovacık Teşkilatlarımızla MHP iktidarının Müjdesini veriyoruz Evet MHP yerel seçimlerde ve Millet vekili seçimlerinde birinci parti olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Cenabı Hak Yar ve Yardımcımız Olsun”dedi.

Demirel daha sonra yeni atanan İl yönetiminin görev bölümünü kamuoyu ile paylaştı.

Demirel görev dağılımı ile ilgili yaptığı açıklamada ise,04,01,2012 Tarihinde Ataması yapılan MHP Karabük İl Yönetimi Başkan Metin DEMİREL Başkanlığında toplanarak aşağıdaki belirtilen şekilde görev dağılımı yapmıştır

Başkan: Metin DEMİREL

Başkan yard: Ahmet ASLAN

İl sekreteri: Osman ÇEVİK

İl muhasibi: Hasan MENTEŞ

Yk üyesi: Ahmet AYCAN

Yk üyesi: Kürşat YILMAZ

Yk üyesi: Kasım AKBULUT

Yk üyesi: Nihat ÖZER

Yk üyesi: Batuhan GÜLEÇ

Yk üyesi: İsmail YALAV

Yk üyesi: Haşim YAVAŞÇI

Yk üyesi: Mustafa GÜNERİ

Yk üyesi: Ali Osman YURTAL

Yk üyesi: Hilmi İNCE

Yk üyesi: Dursun ULUPINAR

Yk üyesi: Mehmet ÇELEN

Yk ÜYESİ: Erkan EKREN

Yk üyesi: Mehmet ÇEVİK

YK üyesi: Hüseyin ÜNAL isimlerinden oluştuğunu söyledi.

      Kaynak:Bölgenin Sesi  Günlük Siyasi Gazete                   http://bolgeninsesi.com     Karabük'ümüze ve Ülkemize hayırlı olsun.                                      Mithat UYANIK.
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret128608
Hava Durumu
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.80257.8338
Euro9.12179.1583