TARİHİ TÜRK YURDU DOĞASI İLE GÜZEL ESKİPAZAR

Mithat UYANIK

Eskipazar'da 25 Aralık 2011 pazar AKP ve Saadet partisi kongresi vardı.

ESKİPAZAR'IMIZA  VE ÜLKEMİZE HAYIRLI  OLSUN.

         25 Aralık 2011 pazar günü Ak Parti ve Saadet Partisi'nin kongreleri vardı.24.12.2011 Tarihli karbük haber gazetesindeki habere göre mevcut başkan Şaban UYSAL'IN aday olma isteği okunurken 23.12.2011 Tarihli Karabük'ün sesi gazetesinde Bölükören köyü Muhtarı Cengiz NAK'ın aday olmayı düşündükleri görülmekteydi.

" Ak parti Eskipazar İlçe kongresi yarın yapılacak.Şimdilik tek aday olarak açıklanan kongrede farklı bir liste çıkacağı sinyalleri verilsede, mevcut Başkan Şaban Uysal'ın tekrar seçileceği yönündeki  görüşler kuvvetli.

     Konuya ilişkin gazetemize kısa açıklamada bulunan  mevcut Başkan Şaban Uysal "görev yaptığım süre boyunca Eskipazar için, partim için gerekeni yapmaya çalıştım.Tüm bu işleri  yaparken  tarafsız olmaya, herkesi kucaklamaya özen gösterdim.Eskipazar'a Yüksek Okul'un açılması,Hadrianapolis'in turizme kazandırılması konusunda büyük  gayretlerimiz oldu. Yine KÖYDES projelerinden ilçemizin  hak ettiği ölçüde yararlanmasını sağlayarak, köylerimizin bugünkü  konuma  gelmesini sağladık. Daha bir çok hayata geçecek projelerimiz var. İnşallah Eskipazar'ı  cazibe merkezi yapacağız"dedi.(1)

        Cengiz NAK'ın ve 

           "Mevcut ilçe Başkanı Şaban Uysal'ınaday olmadığı ve tek listeyle gidilen kongrede  400 delegenin 182'sinin oyunu alan Rıfat Yaman AK parti Eskipazar ilçe başkanı seçilirken yönetim ise şu isimlerden oluştu:Seyfettin Başkaya, Ali Ünal, Muammer Yılmaz, Sedat Yaman, İlhan Yaslıkaya, Mustafa Şereflican, Hasan Akgün,Leyla Ergüzen,Hacer Örenbaşı,Ali Demir,Orhan Yılmaz,Osman Kütle,Zekeriya Pazarlıoğlu ve Abdulkadir Yaman"(2) 

 

          Yeni görev alan yönetim kurulu üyelerine Eskipazar'ımız  için  yapacakları hizmet yarışında  kendilerine başarılar diliyorum. 

   Kaynak:1-http://www.karabukhaber.com

                                           24.12.2011

    2-http//www.adanzyehaber.com  25.12.2011

               Mithat UYANIK-ESKİPAZAR 

   

       Eskipazar'da 25 Aralık 2011 pazar günü Saadet partisi'ninde 4. olağan kongresi yapıldı.

       İLÇE  BAŞKANLIĞINA:

                OSMAN  YURT

        Yönetim Kurulu Asil Üyeliklerine

         1-Erol YETEK

          2-A.Galip ŞEN

          3-Mahmut KARABULUT

          4-Göksel  VARDAR

           5-Muammer KARABAYIR

           6-Oktay  KAYA

           7-Ali  AYDEMİR

           8-Durali SARIKAYA

            9-Bayram YILMAZ

            10-Muammer  KAYABAŞ

       Yapılan kongrenin Ülkemize ve Eskipazar'ımıza hayırlara hayırlara vesile olması dileği ile Yeni yönetim kuruluna seçilenlere başarılar diliyorum.

       Mithat  UYANIK-ESKİPAZAR

                      

         

        

Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret128610
Hava Durumu
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.80257.8338
Euro9.12179.1583