TARİHİ TÜRK YURDU DOĞASI İLE GÜZEL ESKİPAZAR

Mithat UYANIK

ESKİPAZAR'DAN HALKEĞİTİM MÜDÜRÜ AYRILDI.

İlçemiz Eskipazar Halk Eğitimi Müdürü Sayın  Remzi TÜRKOĞLU  Safranbolu Ticaret Lisesi  Müdürlüğüne atanması münasebeti ile 02.Eylül 2010 perşembe günü İlçemizden ayrıldı. Yıllardır   İlçemiz Eskipazar'da çeşitli meslek dallarında eğitim amaçlı olarak Halk Eğitim Merkezinde  yoğun çalışmaları ve yöre  halkı  ve aynı zamanda da bürokraside de uyum  içinde görülmüş olan hemşerimiz Sayın Remzi TÜRKOĞLU'na yeni görevinde  başarılarının  devamını dileriz.

   Ayrılırken yaptığı konuşma metni  aşağıdadır. 

          Mithat UYANIK-  ESKİPAZAR

  

VEDA  EDERKEN      

          Veda demek de bir türlü içimden gelmiyor. Çünkü biz buradan ne kadar gidersek gidelim, kopmamız mümkün değil, burası bizim memleketimiz;

          Yaklaşık 23 senedir burada görev yapmaktayım,  En iyiyi en güzeli yapmaya çalıştık,

İmkânlar dâhilinde yaptık kanaatindeyim.  Her zaman Karabük’te ilkleri yapmaya çalıştım.Çalıştık; Yapılan faaliyetleri nüfus ile orantılandığında başarımız ortaya çıkacaktır.

           Kıt imkânlarla yaptıklarımızın reklamını yapmadık, Takdir Eskipazar’ın, Eskipazarlının, yüce yaratanın, Zaten hiç kimse de takdir etsin diye de değil, bu memleketin çocuğu olduğumuzdan,  bu memlekete daha iyi nasıl hizmet ederiz, Halkın eğitimine nasıl daha iyi katkıda bulunuruzun  hesabını yaptık.

           Tüm yapılan bu çalışmaları ekimizle beraber yaptık, emekli olanlar dâhil başta hizmetlilerime, Memurum Hıfzı Koyuntu,  Yavuz Yaslıkaya, Müdür Yardımcılarıma, aldıkları az ücretle çok iş üreten usta öğretici olarak görev yapan tüm mesai arkadaşlarıma, ayrıca beraber görev yaptığım tüm Milli Eğitim çalışanlarına, Kurumuma her türlü desteği veren Kaymakamlarıma teşekkürü bir borç bilirim.

           İleride daha güzel günlerde beraber olmak dileğiyle hoşça kalın, dostça kalın.( Remzi  TÜRKOĞLU - Halk Eğitim  Müdürü)

 

Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret143312
Hava Durumu
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar9.19299.2297
Euro10.671010.7138