TARİHİ TÜRK YURDU DOĞASI İLE GÜZEL ESKİPAZAR

Mithat UYANIK

ESKİPAZAR BELEDİYE SPOR'DA2011-2012 SEZONUNDA HOCA DEĞİŞİKLİĞİ.

  "ESKİPAZAR BELEDİYE SPOR'DA   HOCA  DEĞİŞTİRME   USULU."

                             Mithat UYANIK.

                         Tarih: 2011/9/13

                                              Belediye Spor'da Kulübünde Hoca değişikliği

 

 

 

  

                     Eskipazar  Belediye Spor  Kulübünden

                Kaymakam Mevlut ŞEKERCİ'ye ziyaret.

                     18 Mart 2010

 

                   

------------------------------------------------------------------ ---------------------------------

 

Eskipazar Belediye Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet YURTOĞLU: 

 

"Türkiye Futbol Federasyonunun 19 TEMMUZ 2011 tarihinde almış olduğu karar gereği 2011-2012 Futbol sezonunda Amatör Futbol Bölgesel-Yerel liğinde  görev yapan teknik adamların güncel "TFF A" veya "TFF B Lisansına sahip olmak zorundadır ibaresi mevcut olduğundan takımı 2011-2012 Futbol sezonunda çalıştıracak hoca değişikliğine gitmek zorunluluğu doğmuştur. 

 

Buna göre 2010-2011Futbol sezonunda takımızı çalıştıran hocamız ve aynı zamanda yönetim kurulu üyemiz Muammer YILMAZ'ın şartları istenen vasıflara uymadığından zorunlu hoca değişikliğine gitmek mecburyeti hasıl olmuştur.

 

Eskipazar Belediye Spor Kulübü olarak bu vasıflara şartlara uyan aynı zamanda UEFA B Lisansına sahip Nizamettin SET hoca ile 2011-2012 Futbol sezonunda takımımızı çalıştırma anlaşmasına varılmıştır.

 

Yönetim kurulu olarak kendisine hayırlı uğurlu olsun der, 2011-2012 Futbol sezonununda Fair Play içerisnde geçmesini temenni eder diğer kulüplerimizede başarılar dilerim.

 

2010-2011 Futbol sezonunda Belediye Spor Kulübü Futbol Takımını çalıştıran Muammer YILMAZ'a ayrıca teşekkür eder, bundan sonrada Kulübün yönetim kademesinde hizmet etmesini arzu etmekteyim" dedi.         Kanak:Resim ve yazı.  http://eskipazar.bel.tr

 

         "2010-2012  Sezonu  verilen Antrenörlük görevime başladım. Fakat gerekli imkân ve şartları oluşturup takımı birlik ve beraberliği sağlayamadım.Sağlayıncaya kadar çok zaman aldı. Tam sağladık bir aile oluşturup 2011-2012  sezonu için birlik beraberlik duyguları ile başlamak üzere açılış için çeti cakören mesire yeri seçildi açılış konuşmaları  istekler konuşmalar  bitti derken şok açıklama yapıldı  şok oldum. Çok canım yandı ve bundan sonra  aktif futbol bitti.Diyen futbola uzun yıllarını veren Muammer YILMAZ'ın  Fesbuk'taki paylaşımını lütfen aşağıda okuyunuz."

 

 

             

cok sevdiğim futbola elveda buraya kadarmış ne yapalım olmadı olmuyor bu gün en mutlu günümzdü taki o saate kadar ama umulmadık talıhsızlımi desem anlayamadım birden soguk bir rüzgar hatta rüzgar değil fırtına yüzüme vurdu hakettğimi sanmıyorum ama bir rüzgar esti cok sevdiğim futbola bu akşam elveda diyorum cok canım yandı bu akşam kalbim kırık saat 1,30 ama hala uyku yok canım yanıyor

   "Bu gibi karar alma usulleri ne zaman değişti merak ediyorum.Aynı yönetim kurulundaki bir kişiyi  bir mesire yerinde şok bir açıklama ile görevden almak beyler sizlerce  ne şekilde uygunluk arz etmektedir. Bir meslek erbabının uzun yıllar içinde mücadele ve meşakkatle yetişebileceğini  insanları mesleklerinde harcamak çok kolay ve hazırlamak, yetiştirmekde o kadar zor olduğunu bilenlerdenim.Sayın Muammer YILMAZ'ı uzun yıllardan beri tanıyorum. Yukarıdaki  kendisine yapılanlara sitem ediyor yüreğim yanıyor diyor.Bu yüreği yakmamak için yöntem ve usuller bitmemeli idi. Her yapılanlan  hoşnutsuzlukların  bir de güzel tarafları  yöntem,usul ve adabları tükenmemelidir. 

    Yapılanlara üzülüyor ve kurulunuzu kınıyorum. Eskipazar Spor'umuza ve Nizametti SET hocayada  başarılar diliyorum.

        Mithat UYANIK-

         Eskipazar.14.09.2011 

    

 

 

Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret143317
Hava Durumu
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar9.19299.2297
Euro10.671010.7138